Komunikat o błędzie

Deprecated function: Function create_function() is deprecated w views_php_handler_field->pre_render() (linia 202 z /var/www/d7/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_field.inc).

SZCZECIN JAZZ - KANSAS CITY

 

Szczecin Jazz to nowe wydarzenie na arenie zarówno szczecińskiej, jak i międzynarodowej - to festiwal muzyczny połączony z szeregiem wydarzeń towarzyszących promujących muzykę jazzową, którego pierwsza edycja odbywa się w Szczecinie w dniach 2-12 marca 2016 roku. 

Podczas festiwalu, którego organizatorem jest Szczecińska Agencja Artystyczna, usłyszeć będzie można m.in. Billego Harpera i Billego Harta wraz z zespołem The Cookers, Marcina Wasilewskiego ze swoim Trio, Mario Biondi, Grzegorza Turnaua wraz z Markiem Napiórkowskim oraz wielu innych wspaniałych artystów. Swój wkład w festiwal ma również Sylwester Ostrowski, szczeciński saksofonista jazzowy, którego do współpracy zaprosiła Szczecińska Agencja Artystyczna.

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy galerię z koncertu inaugurującego Szczecin Jazz 2016 - Jazz wprost z Kansas City - Deborah Brown oraz Kevin Mahogany.

Foto: 
Kacper Konarzewski

Zobacz również