Komunikat o błędzie

Deprecated function: Function create_function() is deprecated w views_php_handler_field->pre_render() (linia 202 z /var/www/d7/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_field.inc).

Wigilia Narodowego Święta Niepodległości z Marszałkiem

Gdzie: 
Odra Zoo, ul. Krzysztofa Kolumba 4
Data wydarzenia: 
Niedziela, 10 Listopad, 2013 - 20:00
Za ile: 
10 PLN

10 listopada, w wigilię Narodowego Święta Niepodległości, Marszałek Pizdudski wystąpi w klubie Odra Zoo. Prócz solowego występu w formule „one man band”, Marszałek zapowiada koncertową premierę swojego najnowszego projektu – zespołu KONIE. 

Marszałek Pizdudski to jedyny pełnoprawny reprezentant powołanego przez siebie do życia gatunku blus-kantry-pank – połączenia śmiałej idei one man band - człowieka-orkiestry, korzeni bluesa i country, czyli amerykańskich gitarzysto-wokalistów z początku ubiegłego stulecia i bezkompromisowego podejścia do materii twórczej, właściwego punk rockowi. To ostatnie najsilniej przejawia się w lirykach Marszałka – pełnych wulgaryzmów, brutalnych prawd o życiu i śmierci, opowieści o ciemnych stronach miasta i tęsknoty za minionymi latami i utraconą miłością.
Muzycznie Marszałek najczęściej sięga po surowe zagrywki bluesowe, dzielnie akompaniując sobie nogami na zestawie perkusyjnym. Marszałek Pizdudski One Man Band to solowy projekt Piotra Markowskiego - basisty, wokalisty i tekściarza związanego ze szczecińskimi zespołami Vespa, Pomorzanie i grupą performerską Wielkie Pomorze.
 
Po występie marszałka po raz pierwszy przed publicznością wystąpią Marszałek Pizdudski i Konie, w składzie których zagrają:
Marszałek Pizdudski – gitara, tamburynko, śpiew;
Łysek – tarka i elektryczna gitara hawajska;
Siwek – akordeon;
Brutus – bas. 
 

 

Maszałek Pizdudski w sieci:

 "A już tak ładnie żarło" – klip Marioli i Patryka Brodniewicz

Idź stąd – live in Szczecin

To rok już minął – live in Szczecin

 

Organizatorzy: TegoSlucham.pl, Stadnina Koni „Wierzchem”

Wydarzenie objęte naszym patronatem medialnym

Foto: 
mat. organizatora

Zobacz również