Komunikat o błędzie

Deprecated function: Function create_function() is deprecated w views_php_handler_field->pre_render() (linia 202 z /var/www/d7/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_field.inc).

Jazzujące After Party

Gdzie: 
Teatr Kana, pl. św. Piotra I Pawła 4/5
Data wydarzenia: 
Środa, 23 Październik, 2013 - 19:00
Za ile: 
30 zł

Na zakończenie 22. EFFD dokumentART organizatorzy przygotowali wyjątkowe after party - koncert promujący pierwszą solową płytę Marka Kazany "Tangola". 

Marek Kazana to bez wątpienia jeden z najwybitniejszych muzyków jazzowych Szczecina i nie tylko (Laureat Grand Prix Jazzu nad Odrą w 79′, doceniony na Jazz Juniors za kompozycję „Marsz bez sensu” – 83′, laureat stypendium im. Krzysztofa Komedy ’83). Brał udział w nagraniach około 20 płyt (w tym również rockowego zespołu T. Love), nigdy wcześniej jednak nie nagrał autorskiego krążka. Do realizacji nagrań Kazana zaprosił Marka Maca, z którym od 30 lat występuje wspólnie na scenie, Grzegorza Grzyba, jednego z najlepszych bębniarzy w Polsce, który swoją ogólnopolską karierę zaczynał od grania właśnie z Markiem Kazaną oraz młodego saksofonistę, tegorocznego laureata Grand Prix Jazzu nad Odrą, Tomka Licaka (wg rankingu Polish Jazz Top Ten 2012 płyta Tomka Licaka „Trouble Hunting” znalazła się w dwóch zestawieniach, natomiast wg zestawień Jazzarium Tomek się znalazł w pierwszej dziesiątce najlepszych debiutów w Polsce!), ubiegłorocznego stypendysty Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego w dziedzinie kultury.

 

Na scenie, podobnie jak na płycie Kazanie (saksofon altowy i saksofon soprawnowy) towarzyszyć będą:

Tomek Licak - saksofon tenorowy

Grzegorz Grzyb - perkusja

Marek Mac - kontrabas elektryczny

 

Bilety w cenie 30 zł można zakupić w Teatrze Kana.

 

 

Foto: 
Mat. promocyjne

Zobacz również