Komunikat o błędzie

Deprecated function: Function create_function() is deprecated w views_php_handler_field->pre_render() (linia 202 z /var/www/d7/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_field.inc).

Maria Peszek z "Karabinem" w Słowianinie

Gdzie: 
Dom Kultury Słowianin, ul. Korzeniowskiego 2
Data wydarzenia: 
Sobota, 23 Kwiecień, 2016 - 19:00
Za ile: 
60/70 zł

Maria Peszek wraca do Szczecina. 23 kwietnia, na zakończenie wiosennej trasy promującej "Karabin", wystąpi w Słowianinie. 

Nowa płyta Marii Peszek zatytułowana "KARABIN" ukazała się 26 lutego 2016 roku. To kolejny koncept album artystki. Tym razem to jedenaście piosenek o wolności, nienawiści i prawie do bycia innym.  Jedenaście piosenek na niespokojne czasy. Radykalnie pacyfistyczne treści przewrotnie zestawione z tytułem.„Pisząc te piosenki kilkanaście miesięcy temu nie zdawałam sobie sprawy, że rzeczywistość wyprzedzi to o czym śpiewam i nada tym słowom tak dramatyczny kontekst. Każdy artysta prędzej czy później mierzy się z tematem wolności, tolerancji, prawa do inności i nierozerwalnie wiążącej się z nimi nienawiści. Ale rzeczywistość jest zbyt brutalna a świat bezwzględny żeby iść na czołgi z kwiatami.
Można za to pisać piosenki. O nienawiści przeciw nienawiści. Bo słowa mogą więcej niż naboje. Karabin to pacyfistyczna płyta wyrażona militarnymi środkami. Marzyłabym, żeby te piosenki dodawały siły w tych niespokojnych czasach. Żeby dzięki nim ludzie mniej się bali. Bo strach i wolność to wykluczające się słowa”.

 

 

 

odważne treści / mocne teskty / zaskakujące brzmienie

NIE BÓJ SIĘ!
Przyjdź na koncert do Słowianina.

 

Bilety w cenie 60 zł (przedsprzedaż) i 70 zł (w dniu koncertu) do nabycia na bilety.fm i w Cafe Hormon.

 

Strona wydarzenia na Facebooku

Foto: 
Mat. prasowe

Zobacz również