Komunikat o błędzie

Deprecated function: Function create_function() is deprecated w views_php_handler_field->pre_render() (linia 202 z /var/www/d7/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_field.inc).

Sorry Boys wracają do Hormona

Gdzie: 
Hormon, ul. Monte Cassino 6
Data wydarzenia: 
Piątek, 25 Wrzesień, 2015 - 19:00
Za ile: 
30/35 zł

Po dłuższej nieobecności w Szczecinie, do Hormona powraca zespół Sorry Boys. Będzie to jeden z ostatnich koncertów z dotychczasowym materiałem, jednak muzycy obiecali zagrać gotowe utwory z zapowiadanej na przyszły rok płyty.

Sorry Boys zadebiutowali w 2010 r., bardzo dobrze przyjętym przez publiczność i krytyków, albumem „Hard Working Classes". W listopadzie 2013 r. ukazała się "Vulcano" - druga płyta zespołu, wyprodukowana przez Marka Dziedzica i uznana za jedno z najlepszych, polskich wydawnictw roku.

 

Muzycy zagrali kilkadziesiąt wspaniale przyjętych koncertów promujących „Vulcano". Podczas festiwalu Top Trendy 2014 Sorry Boys zdobyli Nagrodę Dziennikarzy. Latem 2014 r. wystąpili także m.in. na Orange Warsaw Festival, Jarocin Festiwal oraz zagrali koncert otwarcia festiwalu Tauron Nowa Muzyka, z towarzyszeniem chóru Soul Connection Gospel Group, w kościele Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Katowicach.

 

Sorry Boys bywają porównywani do Kate Bush, Florence and the Machine, Hey, czy artystów wytwórni 4AD. Zespół wykształcił jednak swój własny, unikalny styl cechujący się umiejętnością kreowania niezwykłej atmosfery, indywidualnością instrumentalistów i hipnotycznym głosem Beli. Wiosenno-letnie koncerty 2015 są okazją do zobaczenia Sorry Boys w przededniu nagrań na trzecią płytę - poza materiałem z albumu „Vulcano", będzie można usłyszeć premierowe utwory.

 

Strona wydarzenia na Facebooku

Bilety w cenie 30 zł (przedsprzedaż) i 35 zł (w dniu koncertu) do nabycia na stronie bilety.fm i w Cafe Hormon.

 

Foto: 
Bartłomiej Głowacki

Zobacz również