Komunikat o błędzie

Deprecated function: Function create_function() is deprecated w views_php_handler_field->pre_render() (linia 202 z /var/www/d7/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_field.inc).

WERNISAŻ MEDIA LAB 4: EPECTASE & KRZYSZTOF MANIAK

Gdzie: 
Trafostacja Sztuki ul. Św. Ducha 4
Data wydarzenia: 
Piątek, 3 Lipiec, 2015 - 19:00 do Niedziela, 23 Sierpień, 2015 - 19:00

Czwarta odsłona cyklicznego programu TRAFO MEDIA LAB pokaże cykl fotografii Dieu est amour / Bóg jest miłością francuskiego duetu Epectase, który tworzą Corentin Fohlen i Jérôme Von Zilw oraz wideo Bez Tytułu (Czas i Przestrzeń) polskiego artysty Krzysztofa Maniaka. 

Pokazywane prace są dokumentacją relacji, w jakie wchodzą artyści z przestrzenią publiczną i z naturą. Ich działania na granicy performansu są wypełnione delikatnymi gestami i symbolami. 

http://www.trafo.org/index/exhibition/id/203

TRAFO MEDIA LAB jest to druga, po TRAFO PLUG IN: PROJECT ROOM, cykliczna seria wystaw w Trafostacji Sztuki w Szczecinie, która prezentuje dialog dwóch popularnych mediów: wideo i fotografii. Program bada ich funkcję, kontekst i rolę oraz analizuje wzajemne relacje. Pokazuje, gdzie kończą się granice obu mediów, a gdzie mogą być one przekraczane. Celem jest również wywołanie dyskusji na temat miejsca wideo i fotografii w kontekście dominujących obecnie tendencji opartych na przekazie cyfrowym czy wirtualnym.

Co dwa miesiące począwszy od 30 stycznia 2015 roku TRAFO MEDIA LAB przedstawia dwóch wybitnych artystów młodego pokolenia. W ramach TRAFO MEDIA LAB pokazane już zostały prace Karola Komorowskiego i Alana Warburtona, Mateusza Kiszki i Urszuli Kozak, Filipa Ćwika i Volkana Kızıltunça. Aktualna edycja pokazuje dialog duetu Epectase (Corentin Fohlen i Jérôme Von Zilw) i Krzysztofa Maniaka, a kolejne będą prezentować Tomasza Wiecha i Pawła Żukowskiego oraz Marka Kucharskiego i Dominikę Gęsicką.

---

Zobacz naszą relację z wystawy

Foto: 
materiały organizatora

Zobacz również