Komunikat o błędzie

Deprecated function: Function create_function() is deprecated w views_php_handler_field->pre_render() (linia 202 z /var/www/d7/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_field.inc).

Zły Konrad Pawicki z Bandem na deskach Teatru Współczesnego

Gdzie: 
Teatr Współczesny, Wały Chrobrego 3
Data wydarzenia: 
Wtorek, 15 Październik, 2013 - 19:00
Za ile: 
15/25 zł

W Panu Tadeuszu jako ksiądz Robak efektownie umiera przez kwadrans, w Seksie dla opornych pląsa w szalonym tańcu, wzbudzając niepohamowaną wesołość na widowni Teatru Współczesnego.

Na jego deskach spędził już ponad dwadzieścia lat. Konrad Pawicki – aktor, poeta, autor tekstów, reżyser, prezenter radiowy i telewizyjny - powraca na muzyczną scenę . Po przygodach z twórczością Nicka Cave'a i Jima Morrisona po siedmiu latach znów śpiewa swoje piosenki. Te dawne – w nowych aranżacjach Wiktora Szostaka, i całkiem nowe.

Towarzyszą mu znakomici, sprawni, młodzi i przystojni (!) muzycy – wspomniany już pianista Wiktor Szostak, grający na saksofonach i klarnecie Krzysztof Kowalczyk oraz basista i kontrabasista Paweł Rozmarynowski. Występują razem jako Konrad Pawicki & Band. Pierwszy koncert pod tym szyldem zagrali w Berlinie, w Grüner Salon, na muzycznej scenie Volksbühne. Leonard Cohen śpiewał kiedyś: „First We Take Manhattan, then We Take Berlin”. Oni planują odwrotnie. A ich droga wiedzie przez Szczecin.

Rezerwacji, bądź zakupu biletów w cenie 15/25 zł można dokonać w kasie Teatru Współczesnego (nr tel, 91 489 23 23).

Foto: 
Irena Naumowicz

Zobacz również