Komunikat o błędzie

Deprecated function: Function create_function() is deprecated w views_php_handler_field->pre_render() (linia 202 z /var/www/d7/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_field.inc).

Nie jeden święty Mikołaj

Świąteczny nastrój  z całą pewnością zapewni najnowsze przedstawienie Teatru Lalek PLECIUGA - „Tymoteusz i Mikołajki” w reżyserii Zbigniewa Niecikowskiego.
 
Choinka wesoło się mieni, świątecznych potraw cały stół, a za oknem sypie śnieg – to oznaki zbliżających się świąt. Co dzieje się jednak gdy zamiast jednego Świętego Mikołaja zjawia się ich cała gromada? I jak rozpoznać tego prawdziwego?
 
„Tymoteusz i Mikołajki” to zabawne przedstawienie dla całej rodziny. Opowiada o perypetiach małego misia Tymoteusza i jego najbliższych. Przenosi widownię  w wir przygotowań przedświątecznych. Okazuję się, że zwykłe porządki do łatwych nie należą; również przebranie rodzynek na ciasto, nie jest takie proste, jakby mogło się wydawać.
 
Kolorowa sceneria, barwne postacie, wesoła muzyka i śmieszne dialogi – z pewnością spotkają się z aprobatą wśród najmłodszych widzów. A oprócz uśmiechu na twarzy, z przedstawienia wyniosą lekcję wybaczania. Dowiedzą się również, że prezenty gwiazdowe wcale nie są najważniejsze, lecz rodzina i przyjaciele, którzy spędzają z nami ten magiczny czas.
 
A tuż po spektaklu dzieci mają okazję spotkania się już z jednym, tym prawdziwym Świętym Mikołajem.
 
Przedstawienie można obejrzeć w dniach: 11-14 XII, 16-19 XII oraz 21 XII.
 
TYMOTEUSZ I MIKOŁAJKI
autor: Jan Wilkowski
reżyseria: Zbigniew Niecikowski
scenografia: Zbigniew Niecikowski
muzyka:  Burakura
obsada: Leszek Czyż, Mariola Fajak-Słomińska, Rafał Hajdukiewicz,  Danuta Kamińska, Dariusz Kamiński, Katarzyna Klimek
Foto: 
Materiał ogranizatora

Zobacz również