Komunikat o błędzie

Deprecated function: Function create_function() is deprecated w views_php_handler_field->pre_render() (linia 202 z /var/www/d7/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_field.inc).

The Dumplings w City Hall

Data wydarzenia: 
Sobota, 7 luty, 2015 - 21:00

 

Po ubiegłorocznym majowym występie duetu w Tanz Barze przyszła pora na koncert w głównej sali City Hall. Koncert trwał trochę ponad godzinę i zgromadził spore grono miłośników duetu ze Śląska.

'Słodkie-słone' piosenki w koncertowym wydaniu nabrały znacznie bardziej zadziornego charakteru. Być może stoi za tym Kuba Karaś, wielbiciel głębszych basów, który kiedyś grał w zespole metalowym.
Podczas podstawowego setu koncertowego zespół zaprezentował nowy niepublikowany nigdzie utwór, z tanecznym intro, które spotkało się z bardzo żywiołową reakcją publiczności. Nie inaczej było podczas utworu 'Nie słucham', kiedy do wokalu Justyny włączyło się sporo osób. Jednak utworem, który pobudził największą część publiczności do aktywnego udziału w koncercie był 'How Many Knives' z głębokim basem wspaniale rezonującym w piwnicach City Hall.
 
Dzięki entuzjazmowi jaki udzielił się publiczności zespół zagrał dwa bisy. Podczas jednego z nich usłyszeliśmy cover utworu 'Unconscious' innego polskiego duetu - Rebeka. Nie dziwi to, tym bardziej że producentem debiutanckiego i jak na razie jedynego albumu zespołu był Bartosz Szczęsny z duetu 'Rebeka'.
W drugim bisie pokaz swoich zdolności wokalnych zaprezentował Kuba Karaś - zazwyczaj milczący członek duetu odpowiedzialny za warstwę muzyczną. Tym co zaprezentował udowodnił, że zespół w miarę rozwoju i wyboru odpowiedniej drogi artystycznej może korzystać z obydwu wokalistów. Jedyną rzeczą, której Kuba nie dorówna swojej zawodowej partnerce to prawdziwie dziewczęcy wdzięk i skromność Justyny.
Wśród utworów zagranych w City Hall zabrakło utworu 'Słodko-słony cios'. Być może muzykom udzielił się pewny przesyt niezwykle popularnego utworu, stąd wyrugowanie go z setlisty.
 
Cały koncert był bardzo udanym popisem zdolności muzycznych i wokalnych młodego zespołu. Być może duet zawita ponownie do Szczecina jeszcze w tym roku. Czasu na odwiedziny jest jeszcze dużo, tym bardziej że frekwencja w City Hall dopisała.
 
---
 
social media:
 
muzyka:
Foto: 
Marcin Szneider

Zobacz również