Komunikat o błędzie

Deprecated function: Function create_function() is deprecated w views_php_handler_field->pre_render() (linia 202 z /var/www/d7/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_field.inc).

Oświadczenie Teatru Kana dotyczące pokazu Golgota Picnic

Dziś o godzinie 19:00 w Teatrze Kana miał odbyć się pokaz spektaklu Golgota Picnic, jednak ze względu na zagrożenie bezpieczeństwa widzów został odwołany.

Przytaczamy treść oficjalnego oświadczenia Teatru Kana:

"Po szczegółowych konsultacjach na temat możliwości zapewnienia bezpieczeństwa widzom zapowiadanej na dziś projekcji zapisu filmowego spektaklu „Golgota Picnic”, a także z powodu postawienia zarówno widzów jak i organizatorów tego wydarzenia w sytuacji, w której zamiast przestrzeni dialogu, dyskusji o wartościach, merytorycznej rozmowy zostaliby oni wpisani w konieczność konfrontacji z niekontrolowaną agresją, zmuszeni jesteśmy podjąć decyzję o odwołaniu dzisiejszego wydarzenia. Jednocześnie oświadczamy, że głęboko nie zgadzamy się na język przemocy, która narasta wokół tego spektaklu, powodując coraz większą ilość nieporozumień z nim związanych. Apelujemy o stworzenie przestrzeni dla rozmowy przedstawicieli wszystkich środowisk i poglądów.
Teatr Kana".

Foto: 
Mat. promocyjne

Zobacz również