Komunikat o błędzie

Deprecated function: Function create_function() is deprecated w views_php_handler_field->pre_render() (linia 202 z /var/www/d7/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_field.inc).

Zmagania Reprezentacji Szczecina na The Tall Ship Races 2014 - kibicuj naszym!

Chociaż od załóg sts Fryderyk Chopin, s/y Urtica i s/y Zryw, dzieli nas wiele mil morskich i nieprzebrana woda, zainteresowani regatami The Tall Ship Races mogą śledzić poczynania młodych żeglarzy za pośrednictwem strony www i profilu na portalu Facebook.

Z początkiem tegorocznych regat TTSR na stronie Reprezentacji Szczecina uruchomiona została funkcja "Na trasie". Za jej pośrednictwem uczestnicy żeglarskich zmagań mogą na bieżąco publikować zdjęcia z portów, które odwiedzają oraz relacje z parad i imprez, w których uczestniczą.
 
Także na profilu Reprezentacji na portalu Facebook można kibicować naszym i dowiadywać się, jak przebiegają tegoroczne regaty. Wystarczy kliknąć "Lubię to" :)
 
Koordynatorzy akcji zachęcają do częstego odwiedzania strony ttsr.eu i zagrzewania naszych do boju "lajkami" i komentarzami!
 
 
Projekt „Reprezentacja Szczecina na The Tall Ships Races” realizowany jest przez Centrum Żeglarskie. Projekt współfinansowany jest przez Gminę Miasto Szczecin. 
 
Foto: 
ttsr.eu

Zobacz również