Komunikat o błędzie

Deprecated function: Function create_function() is deprecated w views_php_handler_field->pre_render() (linia 202 z /var/www/d7/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_field.inc).

Haydamaky w Rockerze

Gdzie: 
Rocker Club Szczecin, ul. Partyzantów 2
Data wydarzenia: 
Poniedziałek, 24 luty, 2014 - 20:00
Za ile: 
25/35 zł

Poniedziałkowy wieczór koniecznie spędź po ukraińsku wraz z Haydamaky i ich trasą koncertową „EUROMAIDAN TOUR 2014 – Nie zapominajcie o Ukrainie!!!”. To będzie kozacka impreza!

To jest Ukraina! Haydamaky w Rocker Club
 
Rockersi z nutą folku, czyli kijowska formacja Haydamaky wyrusza w trasę koncertową po Polsce w ramach „EUROMAIDAN TOUR 2014 – Nie zapominajcie o Ukrainie!!!”.
 
Od listopada do chwili obecnej Haydamaky aktywnie uczestniczą w wydarzeniach w Kijowie i innych ukraińskich miastach. Zagrali charytatywnie kilkanaście koncertów wspierających protestujących na ulicach obywateli (w Kijowie, Charkowie, Doniecku), wystali w nocnych wartach dziesiątki godzin, brali udział w obronie kijowskiego Majdanu przed atakami sił specjalnych. Co można zrobić jeszcze? „Można przyjechać do Polski i pokazać, że chcemy być z Polską, z Europą i przypomnieć, że Ukraina nie chce zostać bez wsparcia swoich zachodnich sąsiadów” – mówi Oleksandr Jarmoła, lider grupy. „Liczymy na to, że na koncerty przyjdą nie tylko fani naszej twórczości, ale też ci, którzy chcą pokazać solidarność z naszym narodem. Chcemy zagrać dla nich z takimi emocjami, jak gramy przed naszymi rodakami na rewolucyjnych scenach”.
 
Kozak rock - tak muzycy ukraińskiego zespołu Haydamaky określili sami nurt muzyczny, który reprezentują. To eksplozja potężnego rocka, reggae, ska i ludowych melodii z różnych zakątków Ukrainy. Mieszanka rytmów, która nie pozwala słuchaczom ustać w miejscu - coś o tym wiemy, bo to już drugo koncert tej formacji w Rockerze!
 
Zespół współpracował z wieloma znakomitymi wokalistami i zespołami. Jeden z ostatnich albumów nagrali wspólnie z polskim zespołem Voo Voo. Do nagrania krążka „No More Peace!” zespół zaprosił gości z różnych stron świata, m.in. Dr Nelle (do niedawna wokalista No Smoking Orchestra Emira Kusturicy), Kamila Bednarka, hiszpańskich muzyków z Che Sudaka (gwiazda Europy Zachodniej), czy wokalistę Apollo 440 wraz z Filipem Raschem jako duet Mennska.
 
Haydamaky to zdecydowanie najlepszy towar eksportowy, jaki mogła dać światu Ukraina!
 
Bilety 25pln (w przedsprzedaży do 21.02) i 35pln do nabycia w RockerClub oraz na bilety.fm
 

 
 
Foto: 
Mat. ogranizatora

Zobacz również