Komunikat o błędzie

Deprecated function: Function create_function() is deprecated w views_php_handler_field->pre_render() (linia 202 z /var/www/d7/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_field.inc).

Fismoll wraca do 13 muz

Gdzie: 
13 muz, pl. Żołnierza Polskiego 2
Data wydarzenia: 
Piątek, 22 Styczeń, 2016 - 19:00
Za ile: 
35/40 zł

Druga płyta artysty „Box Of Feathers” ukazała się 29 czerwca. Po raz pierwszy na żywo zabrzmiała kilka dni później na Open’er Festival, a od 10 października posłuchać jej można na koncertach w całym kraju w ramach jesiennej trasy. W Szczecinie  Fismoll wystąpi już 22 stycznia w Domu Kultury 13 Muz. 

Dwa lata po sukcesie debiutanckiego "At Glade" młody singer-songwriter potwierdza swoją wyjątkowość albumem "Box Of Feathers”. Nowa płyta Fismolla jest niezwykle emocjonalna i intensywna. Znajdziemy na niej bogactwo melodii, oryginalne aranżacje i światowej klasy kompozycje. W ramach trasy promocyjnej artysta wystąpi w 13 Muzach. 

 

 

Fismoll to młody, 21-letni singer-songwriter światowej klasy, o natychmiast rozpoznawalnym stylu i głosie. Doceniony na międzynarodowych festiwalach (m.in. The Great Escape, Eurosonic Noorderslag, Sziget, United Island, dwukrotnie na Open'er Festival). W ciągu dwóch lat od wydania debiutanckiej płyty „At Glade” zagrał ogromną ilość koncertów zarówno ze swoim znakomitym zespołem jak i solo, zyskując renomę świetnego wykonawcy o rzadko spotykanym klimacie koncertów. Pasjonuje się ludźmi, aranżacją muzyczną, technologią nagraniową, podróżami, naturą, beletrystyką i techniką audiowizualną. Związany jest od początku swojej kariery z warszawską wytwórnią płytową NEXTPOP, w której rozmaitych produkcjach bierze aktywny udział również jako muzyk i realizator.

 

Bilety w cenie 35 zł (przedsprzedaż) i 40 zł (w dniu kocnertu) do nabycia na nuplays.pl oraz na bilety.fm.

Strona wydarzenia na Facebooku

 

Foto: 
Jędrzej Guzik

Zobacz również